TAVO HORMONAI
Atskleisk hormonų balanso paslaptis prisijungusi/ęs į online mokymus su Jūrate Bitinaite ir Lina Kraučiūniene. Įgykite žinių ir įrankių, kaip atpažinti besikeičiančio hormonų fono simptomatiką ir kaip sėkmingai ją balansuoti savarankiškai. Ar Jums tai pažįstama?
-
Stresas ir nuolatinis nuovargis
-
Perdegimas, produktyvumo stoka
-
Sutrikęs miegas, energijos trūkumas.
-
Nenuoseklus fizinis aktyvumas, antsvorio problemos, apetito svyravimai.
-
Depresyvios nuotaikos, nevaldoma emocijų kaita ir būsenos.
Tapkite Hormonų pusiausvyros meistre/-u
Kam skirti mokymai?
Trumpai apie mokymus
Jūs įgysite pagrindinių žinių ir įrankių, kurie leis ne tik susikurti emocinę ir fizinę pusiausvyrą savo kasdienybėje, pajusti jos naudą, bet ir išlaikyti ją ilgainiui. Gausite konkrečias ir išsamias, mokslu įrodytas rekomendacijas, kaip tai daryti. Šie mokymai tinka tiek sveikatos priežiūros specialistams, treneriams, mitybos ir psichoemocinės sveikatos specialistams, tiek kiekvienam savo sveikata ir gera savijauta besirūpinančiam žmogui. Naudodamiesi išsamiai pateiktu mokymų turiniu, suprasite gyvenimo būdo, mitybos ir kitų svarbių veiksnių įtaką viso organizmo gerovei bei hormonų balanso svarbą. Kai mintyse, žarnyne ir apskritai jūsų fiziniame ir mentaliniame kūne vyrauja pusiausvyra – likusi organizmo dalis gali efektyviai funkcionuoti ir užtikrinti puikią Jūsų sveikatą ir proto budrumą. Mokymuose jūsų laukia:
-
Ilgametę patirtį sveikatinime turinčios ir holistiniu požiūriu besivadovaujančios lektorės;
-
Mokslu ir daugybe tyrimų bei studijų paremta mokymų medžiaga;
-
Kompleksinis, itin kruopščiai bei „žmonių kalba“ perteiktas mokymų turinys bei praktinės rekomendacijos;
-
7 išsamios mokymų temos, o tai net 16 valandų video pamokų formatu;
-
Apie 500 skaidrių, kuriose 150 mokslinių ir kitų šaltinių nuorodų;
-
Patrauklus vizualinis mokymų dizainas ir apie 250 iliustracijų bei grafinių elementų;
-
Online susitikimai su lektorėmis bei klausimų - atsakymų sesija.
Mokymų struktūra
-
1
INTRO
-
Apie lektores
-
Vebinaro įrašas
-
-
2
PASKAITOS
-
I. Neuroendokrininė sistema. Kur gaminasi hormonai?
-
1 tema. Dalomoji medžiaga
-
II. Streso neurochemija. HPA ašis. Perdegimas. 1 ir 2 dalys
-
2 tema. Dalomoji medžiaga
-
III.Hormonų įtaka motyvacijai, produktyvumui, laimės ir džiaugsmo būsenoms. 3 dalys
-
3 tema. Dalomoji medžiaga
-
VI. Kasdienės energijos valdymas: Resurso baziniai elementai, pokyčio įgyvendinimas, somatinė manifestacija
-
VII. Reguliarūs įpročiai: įpročio formavimo dinamika ir gera savijauta kasdien (1 ir 2 dalys)
-
VIII. Klausimai & Atsakymai
-
-
3
PRAKTIKOS
-
Kundalini Jogos nauda
-
Kundalini Jogos praktikos. Krija: atsparumas ligoms ir pagalba Širdžiai
-
Kundalini Jogos praktikos. Krija Stresui, antinksčių liaukai ir inkstams
-
Kundalini Jogos praktikos. Krija Pogumburio liaukos serija
-
Sąmoningo kvėpavimo praktikų nauda
-
Sąmoningo kvėpavimo praktikos Pranayama. Energijų balansui ir nervinei sistemai
-
Sąmoningo kvėpavimo praktikos Pranayama. Parasimpatinei nervų sistemai
-
Sąmoningo kvėpavimo praktikos Pranayama. Derinimas priekinei smegenų skilčiai (Frontal lobe)
-
I. Neuroendokrininė sistema. Kur gaminasi hormonai?
Pirmoji tema bus skirta gilesniam supratimui, kokias funkcijas reguliuoja hormonai, iš ko susideda nervų ir endokrininė sistemos. Pakalbėsime apie autonominę nervų sistemą ir jos svarbiausias dalis - simpatinę ir parasimpatinę nervų sistemas. Paliesime svarbą nervo klajoklio, kuris vėliau ne kartą užklys ir būsimose temose. Trumpai žvilgtelėsime, kaip 7 čakros jogos filosofijoje yra siejamos su 7 endokrininės sistemos liaukomis, hormonais ir būsenomis. Šioje temoje aptarsime smegenų dalių pagrindines funkcijas, “motininės plokštės” svarbą kūno funkcijoms, cirkadiniams ritmams ir pan. Taip pat išsamiau panagrinėsime pagrindinių liaukų funkcijas, jų išskiriamus hormonus, tarpusavio sąveikas ir įtaką mūsų kasdienei savijautai. Šios temos žinios leis gerokai lengiau suprasti, kodėl mūsų mentaliniai sprendimai ne visada turi įtakos tam, kaip jaučiamės.
II. Streso neurochemija. HPA ašis. Perdegimas.
Sužinosite apie streso atsaką, streso tipus, simptomus ir jų poveikį visam mūsų organizmui bei kuo ilgalaikis stresas skiriasi nuo trumpalaikio. Šioje temoje taip pat sužinosite, kas yra HPA ašis ir jos disfunkcija ir kaip tvarkytis su perdegimu, jeigu jaučiate, kad jis jau ant slenksčio.
III. Hormonų įtaka motyvacijai, produktyvumui, laimės ir džiaugsmo būsenoms.
Šioje dalyje sužinosite, nuo kokios neurochemijos priklauso mūsų produktyvumas, laimė, džiaugsmas? Kaip tai sukurti, atstatyti? Pakalbėsime apie dopamino, norepinefrino, serotonino įtaką nuotaikai, mąstymui, emocijoms, taip pat sužinosime apie sužadinančių ir slopinančių neurotransmiterių poveikį organizmui. Paliesime sultingą temą ir atskleisime, kaip oksitocinas prisideda prie orgazminių būsenų ir kas tie kiti laimės moduliatoriai?
IV. Mitybos principai hormonų (dis)Balansui
Šioje temoje aptarsime kokios maistinės medžiagos svarbios skydliaukės veiklai, kas tas cukraus kraujyje balansas ir kodėl ir jis svarbus bei kaip galime valgyti tai ką mėgstame išlaikydami gerą savijautą. Taip pat aptarsime mitybos principus kurie gali padėti patiriant stresą bei aptarsime kaip tai maistas įtakoja neurotransmiterius ir kodėl gera nuotaika gali priklausyti nuo žarnyno. Paliesime ir dabar itin populiarią antiuždegiminę mitybą bei pagrindinius jos principus.
V. Ciklinė mityba. Pagrindiniai veiksniai skirtingiems gyvenimo etapams
Pakalbėsime apie kintančius mitybos poreikius skirtingais žmogaus gyvenimo etapais, maistinių medžiagų svarbą ir savybes, šioje temoje mokysimės atpažinti hormonų disbalansą remiantis kūno siunčiamais, matomais bei jaučiamais signalais, paliesime jautrią valgymo sutrikimų temą, išsamiai aptarsime moters ciklo bei mitybos pagal jį ryšį, suteiksime rekomendacijas kaip savarankiškai naviguoti savo būsenas renkantis maistą.
VI. Kasdienės energijos valdymas: resursas + pokytis = somatinė manifestacija.
Ši dalis bus skirta somatinės manifestacijos mechanikai ir jos pagrindiniams žingsniams. Aptarsime, kokių prielaidų reikia, kad manifestacijos įvyktų. Pakalbėsime apie saugumo nervų sistemai kūrimą, gilinsimės į mąstysenos tipus ir jų specifiką, vidinio identiteto galią, aptarsime, kaip norima būsena integruojasi - tampa stabilia vidine struktūra.
VII. Reguliarūs įpročiai: formavimo dinamika ir gera savijauta kasdien.
Šioje temoje ypatingą dėmesį skirsime įpročio svarbai, aptarsime trukdžius, kurie vis atmeta atgal ir trukdo diegtis norimus įpročius, neleidžia vykti norimam pokyčiui, prisiminsime norimą identitetą, įpročio formavimo mechaniką, atskleisime būdus kasdienei energijai valdyti ir leisti integruotis pokyčiams veikiant su malonumu.
ATSAKOMYBĖ
Šie internetiniai mokymai ir jų turinys neturėtų būti laikomi gydymo rekomendacijomis ar medicininės priežiūros vadovu. Prieš keisdami gyvenimo būdą, pradėdami vartoti bet kokius maisto papildus, vaistus ar kitus produktus, visada pirmiausia aptarkite gydymo galimybes su savo pirminės sveikatos priežiūros gydytoju. Internetiniuose mokymuose „TAVO HORMONAI“ neteikiamos medicininės rekomendacijos ir nekomentuojami su individualia medicinine priežiūra susiję klausimai.
D.U.K.
-
Esu perskaičiusi visas knygas apie hormonus ir pusiausvyrą. Kuo šie mokymai skiriasi?
Šie mokymai nėra tik sausas, sudėtingų medicininių terminų, kurių neišmano eilinis žmogus arba kuriems neturi laiko net besidomintieji sveikata, rinkinys. Mokymams paruošti buvo išnagrinėta, palyginta ir surinkta ypatingai daug medžiagos, tam, jog jus pasiektų tik svarbiausia ir jau kruopščiai patikrinta informacija. Mokymai sumoderuoti taip, jog, išklausius paskaitas jums patogiu metu, visą informaciją galėsite pritaikyti pagal jūsų asmeninius poreikius.
-
Ar su šiais mokymais gausiu konkrečių rekomendacijų?
Taip! Bet kuris dalyvis galės užduoti klausimus asmeniškai, į kuriuos bus atsakyta klausimų atsakymų sesijoje anonimiškai. Tačiau visada turėsite galimybę kreiptis papildomai asmeninei sesijai už sutartą mokestį individualiam būtent Jūsų atvejo aptarimui. Šie mokymai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ligas, todėl medicininio pobūdžio klausimai turi būti aptarti su jus prižiūrinčiu gydytoju.
-
Esu veganas / peskataras/ visavalgis. Ar vis tiek galiu įsigyti šiuos mokymus?
Taip, tikrai galite! Šiuose mokymuose neskirstome žmonių pagal konkretų mitybos ar pažiūrų tipą, o apskritai kalbame apie žarnyno sveikatos gerinimą moksliškai pagrįstais ir kliniškai patikrintais metodais, kurie gali ir sutapti, ir nesutapti su Jūsų pasirinkimais.
-
Apskritai esu labai sveikas ir nevartoju jokių vaistų. Ar šie mokymai man reikalingi?
Neabejotinai! Mokymų tikslas - padėti kiekvienam subalansuoti savo vidinę emocinę pusiausvyrą, ekosistemą, žarnyno mikrobiotą. Be to, kiekvienam gali būti naudinga pagerinti dabartinę būseną ir savijautą, išgirdus platesnę informaciją ir pritaikius konkrečius patarimus praktiškai.
-
Ar galiu prieiga dalintis su kitais?
BLOOM Mokymų platforma skirta asmeniniam tobulėjimui ir augimui. Maloniai prašome gerbti kitų narių ir mūsų bendruomenės privatumą bei savo prieigą pasilikti tik savo individualiam naudojimui. Visada gali rekomenduoti mus kitiems.
-
Ar galiu nutraukti mokymus?
Pinigai už mokymus nėra grąžinami. Jei pasirenkamas atsiskaitymas dalimis - mokymų dalis negrąžinama ir tolimesnė prieiga prie mokymų - stabdoma.
-
Bandžiau atsiskaityti bankine kortele, tačiau nepavyko, kodėl?
Visada tokiais atvejais susisiekite su mumis. dėl kitų apmokėjimo galimybių, kadangi dažniausiai pasitaikanti priežastis - Jūsų banko apribojimai.
-
Įsigijau mokymus, tačiau negavau jokios informacijos, ką daryti?
Visada patikrinkite ir spam, reklamos, naujinių ar kitą skiltį Jūsų elektroniniame pašte.
-
Ar galiu mokymus padovanoti?
Tikrai taip. Dėl dovanos prašome kreiptis el paštu [email protected] ir mes aptarsime BLOOM Dovanų kupono įsigijimą.